Ігрові автомати » Ігровий автомат Resident

Ігровий автомат Resident подарує кожному гравцеві масу позитивних емоцій, адже цього разу їм належить не просто випробувати азартні почуття, а відправитися в найнебезпечнішу розвідку, і ці пригоди мають завершитися добрими фінансовими результатами!

❤️ Провайдер:Igrosoft
⚡️ Кількість ліній:9
👑 Кількість барабанів:5
🔥 Рейтинг автомата:⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
💎 Демо версія Gnome:є

Сюжет безкоштовного грального автомата Резидент вразить будь-якого гравця, тим більше зіграти в ньому можна як у безкоштовній версії, так і на реальні гроші. Якщо ви хочете опинитися в ролі справжнього розвідника, вам потрібно обов’язково вибрати слот від компанії Ігрософт і насолодитися динамічністю ігрового процесу!

Безкоштовна гра на автоматі Резидент

Ігровий автомат Резидент оснащений п’ятьма барабанами, на яких є 9 активних ліній для збирання виграшних комбінацій із символів на барабанах. Користувачам в очі відразу впадають зелені миготливі кнопки, на яких є написи з кількістю ліній, яку гравці можуть вибрати для своєї гри.

Розміри кредитів варіюються у межах від 1 до 500 кредитів на кожну ігрову лінію. Таким чином, якщо вибирати всі лінії для ставок, максимальний розмір вкладень становитиме 4500 кредитів на один спин.

У нижній частині ігрового поля користувачі зможуть побачити справжнісінького розвідника, який раз у раз перебирає наявні шифри, намагаючись підібрати найпотрібніший з усіх них. Цей ігровий автомат створений з використанням мультиплікації в оформленні, що дозволяє насолодитися оригінальністю слота.

Для збору успішних комбінацій гравцям доведеться прокручувати барабани, і якщо символи випадуть на одну з ліній, гравці зможуть отримати виграш шляхом множення ставки на той коефіцієнт, який відповідає комбінації, що випала. Докладніше вивчити дані параметри можна у спеціальній таблиці. Також гравцям слід звернути увагу, що у безкоштовному ігровому автоматі Резидент ланцюжка збираються від крайнього барабана як з лівого боку, так і праворуч. Завдяки двосторонньому збору ланцюжків шанси на виграш значно збільшуються.

Символи ігрового автомата Резидент

Базові символи даного слота включають такі картинки, як погони, золоті зірки, револьвери, монети та інші атрибути, які можуть характеризувати дане відео-слот відповідно до тематичного напрямку. Всі вони з’являються на наявних котушках і збирає свої власні комбінації. Однак серед картинок є спеціальні символи, до яких відносяться:

Wild символ . Його роль виконує картинка із зображенням вогнегасника. Він замінює базові символи, що дає змогу набагато швидше збирати виграшні комбінації.

Зображення із зображенням сейфа. Цей символ є активатором бонусної гри. Для цього необхідно зібрати не менше трьох таких картинок на одній із ліній.

Бонусна гра апарату Резидент

Після збору потрібної кількості бонусних картинок користувач опиниться перед вибором кількох сейфів. Якщо резиденту вдасться відкрити всі сейфи, він переходить до другого раунду бонусної гри. Тут йому потрібно знайти радистку Кет, яка захована за одним із дверей. Якщо гравець зробить правильний вибір, він отримує суперприз.

До додаткових функцій грального автомата Резидент слід віднести автоматичний режим гри, а також наявність ризикованого раунду, що дозволяє подвоїти виграш за ставкою. Тут користувачі мають по черзі з віртуальним дилером перевертати карти. Якщо картка гравця буде вищою за значенням, ніж дилер, він зможе подвоїти свій виграш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

🔞Сайт має інформаційний характер, не містить посилання на онлайн-казино і не проводить ігри на гроші. Усі ігри проводяться на умовні фішки
Ігрові автомати 👑 2022 - Грати безкоштовно